گروه شرکت های افق فرا ویژن می بایست در فضایی که احترام و بردباری سرلوحه آن باشد فعالیت کند و هدف مشخص همکاران ارتقا دانش فنی ، رضایت مشتری ، ارتقا شغلی و در کنار آن رسیدن به شرایط ایده آل مالی باشد. زیرا اعتقاد داریم که رسیدن به رویاهایمان در صورتیکه اراده کنیم میسر است. بهتر است همین امروز در آرامش کامل آرزوهایمان را بنویسیم و جهت رسیدن به آنها برنامه ریزی کنیم چون تمام اتفاقات خوب در آرامش کامل صورت می گیرد پس آرام ، آرام ، آرام ... خداوند مهربان را سپاسگزارم که توفیق خدمتگزاری با بهره گیری از سرمایه پر برکت جوانی را به اینجانب مرحمت فرمود.

حمیدرضا ماشاالهی

موسس و مدیرعامل

درباره افق فرا ویژن بیشتر بدانید

شرکت افق فراویژن با توجه به نیاز روز افزون کشور به ابزارهای مدیریتی و ایجاد نظم و هماهنگی جهت بهینه سازی عملکرد کلیه بخشهای صنعتی ، اداری ، درمانی ، دانشگاهی تاسیس شده است.

در جهت همسو سازی ایران عزیز با حرکت رو به رشد تکنولوژی در قرن حاضر در سال ١٣٨۶ در زمینه تولید دستگاه های الکترونیکی حضور و غیاب و کنترل تردد و تولید نرم افزارهای مربوطه در تهران به ثبت رسید.


این شرکت با بهره گیری از دانش فنی و ارزیابی نیازهای امروز و همگام با پیشرفت ها و تحولات عظیم فناوری در دنیای معاصر سیاست خود را بر اصل صداقت بنا نهاده و با اعتقاد به اینکه در گردش مالی مشتری یک اصل انکار ناپذیر است رضایت مشتری را سرلوحه کار خود قرار داده است و با ایجاد ارتباط منسجم بین بخش های فروش و پشتیبانی بر این امر باور دارد که ، فروش آغاز تعهد در قبال نیازها و چالش های نرم افزاری و سخت افزاری مشتری های عزیز می باشد.

لیست مشتریان

برخی از مشتریان در بخش های صنعتی ، تولیدی ، سازمانی

رزومه شرکت

رزومه شرکت با بیش از ١۵ سال سابقه فعالیت

پشتیبانی و گارانتی

افق فرا ویژن در زمینه گارانتی محصولات در ایران پیشرو بوده و به دلیل کیفیت بالای محصولات از جمله دستگاه های حضور و غیاب ، این دستگاه ها دارای ١٨ ماه گارانتی تعویض و ۴٨ ماه گارانتی تعویض سنسور اثر انگشت می باشند. همچنین مشتریان میتوانند از بسته های متنوع پشتیبانی ما نیز استفاده کنند.

پشتیبانی و گارانتی محصولات

نمایندگان و همکاران

اگر نمی خواهید محصول خود را به صورت مستقیم از شرکت خریداری کنید؛ میتوانید به نزدیک ترین نماینده افق فرا ویژن در شهرستان مربوطه مراجعه کرده و از محصولات و خدمات ما استفاده کنید. جهت اخذ نمایندگی در شهرستان ، وارد صفحه نمایندگان شده و فرم پذیرش نمایندگی را پر کنید.

نمایندگان افق فرا ویژن

فروشگاه اینترنتی افق

فروشگاه اینترنتی افق متعلق به شرکت افق فرا ویژن بوده و شما میتوانید برخی از محصولات شرکت را به صورت آنلاین و با پرداخت اینترنتی از این فروشگاه خریداری کنید. محصولات فروشگاه اینترنتی افق مانند دیگر محصولات و خدمات شرکت شامل گارانتی و پشتیبانی خواهند بود.

فروشگاه اینترنتی افق